Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie (wersja archiwalna)

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Uwaga! Uruchamiamy nową bazę partnerów KSOW - zarejestruj się ponownie

08.12.2016

W związku z modyfikacją bazy partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, w celu jej dostosowania do nowych wyzwań stawianych polityce rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020, zwracamy się z prośbą do wszystkich zainteresowanych dalszą współpracą w ramach KSOW o ponowną rejestrację w bazie.  Będzie się to wiązało z wyborem priorytetów oraz tematów, które chcieliby Państwo wspierać we współpracy z jednostkami wsparcia sieci lub innymi podmiotami działającymi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich w kraju i zagranicą.

Serdecznie dziękujemy partnerom Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich za dotychczasowe zaangażowanie w działania sieci w Polsce. Wspólnie udało nam się zrealizować wiele projektów na rzecz rozwoju obszarów wiejskich. Brali też Państwo udział w międzynarodowych wydarzeniach, wymianie doświadczeń i wiedzy oraz przygotowaniach do bieżącego okresu programowania poprzez pracę w krajowych i unijnych grupach tematycznych.
Z bogatym bagażem doświadczeń rozpoczęliśmy okres programowania 2014-2020, w którym Unia Europejska zdefiniowała  nowe priorytety polityki rozwoju obszarów wiejskich. Przed nami nowe wyzwania i nowe szanse. By umożliwić efektywne zarządzanie informacją i skuteczne wspieranie współpracy pomiędzy partnerami KSOW Państwa dane wymagają aktualizacji i dostosowania do nowych priorytetów.

Wszystkich Państwa uprzejmie prosimy o ponowne wpisanie się do bazy partnerów. Realizacja projektów w ramach planów operacyjnych KSOW będzie dostępna tylko dla partnerów KSOW.

W razie pytań prosimy o kontakt:  partnerKSOW@fapa.org.pl

Link do  formularza rejestracyjnego: http://ksow.pl/ksow/formularz-zgloszeniowy.html?no_cache=1

Zespół JC KSOW


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009